Medical Hair & Esthetic

przychodnie.plPrzychodnie

,  dermatolog

niedziela 12.07.2020

medical hair
medical hair

Medical Hair & Esthetic
ul. Arabska 5 03-977 Warszawa

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

Poniedziałek – Piątek: 8.30 do 19.00

Medical Hair & Esthetic

Medical Hair & Esthetic

Medical Hair & Esthetic jest nowoczesną kliniką chirurgii plastycznej.

Dzięki doświadczeniu naszych wybitnych specjalistów którzy mają do dyspozycji najwyższej klasy sprzęt medyczny możemy zagwarantować usługi zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz oczekiwaniami pacjentów.

Nasze atuty to profesjonalizm i bezpieczeństwo.

medserwis.pl

Nasze placówki:

Medical Hair & Esthetic
ul. Arabska 5
03-977 WARSZAWA

tel.: 22 403 64 26
kom.: 695 938 094

Medical Hair & Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 LUBLIN

tel.: 81 740 90 30
kom.: 609 202 229

Medical Hair & Esthetic
Helene-Weigel Platz 1
12681 Berlin

tel.: +49 30 547 030 80
kom.: +49 151 1947 3228
medserwis.pl
Medical Hair & Esthetic

Nowoczesna klinika chirurgii plastycznej Medical Esthetic powstała w Warszawie z myślą, aby zapewnić Pacjentom profesjonalną opiekę medyczną, bezpieczeństwo i optymalne warunki. Dokładamy wszelkich starań, aby operacje plastyczne przebiegały sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Komfort i zadowolenie Pacjentów są dla nas priorytetowe.

Kompetentny personel
Zespół kliniki tworzą wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie chirurgii estetycznej. Oddziałem kieruje dr Grażyna Nasińska-Jurek, która jako jedna z nielicznych chirurgów plastycznych w Polsce należy do elitarnej Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS). Profesjonalizm, doskonały kontakt z pacjentem, umiejętność rzeczowego i zrozumiałego wyjaśnienia procedur związanych z zabiegami medycyny estetycznej oraz rzetelność i zaangażowanie – to najważniejsze atuty personelu Medical Esthetic, który dzięki swej kompetencji zdobywa zaufanie Pacjentów i zapewnia im poczucie bezpieczeństwa.

Doskonałe wyposażenie
Klinika chirurgii plastycznej Medical Esthetic wyposażona jest w najlepszej jakości sprzęt, który zapewnia profesjonalny i bezpieczny przebieg operacji plastycznych. Blok operacyjny jest w pełni klimatyzowany. Znajduje się w nim specjalistyczny sprzęt do wentylacji pomieszczeń, certyfikowany system przesyłania gazów medycznych, sterylizatornia oraz najnowszy aparat anestezjologiczny marki Dräger z systemem kontroli przebiegu operacji Infinity®. Narzędzia do chirurgii plastycznej zostały zaprojektowane i wykonane specjalnie na zamówienie Medical Esthetic.

Dogodna lokalizacja
Nasza klinika chirurgii plastycznej mieści się blisko centrum Warszawy, na Saskiej Kępie. Dzięki temu dojazd do Medical Esthetic jest szybki i łatwy, a przyjemna i spokojna okolica z pewnością umili pobyt w klinice. Pacjentom spoza stolicy zapewniamy transport i organizację pobytu.

Jeżeli decydują się Państwo na korzystanie z dobrodziejstw chirurgii plastycznej, warto wziąć pod uwagę fachowość lekarzy, ich podejście do pacjenta, jakość sprzętu i warunki pobytu. Klinika Medical Esthetic, świadcząca usługi również w zakresie medycyny estetycznej, daje gwarancję świetnego wyboru.

Zapraszamy!
Chirurgia plastyczna

medserwis.pl

Medycyna estetyczna

medserwis.pl

Flebologia

Klinika Medical Esthetic współpracuje z Dr René Milleret i Kliniką St. Jean w Montpellier (Francja).

Proponujemy innowacyjne metody leczenia żylaków metodą VenoSteam. Urządzenie VIRIDEX usuwa skutecznie "pajączki" i naczynka. ZAPRASZAMY!

medserwis.pl
medserwis.pl
Służymy pomocą, jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania czy wątpliwości związane z zabiegami chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w warszawskiej klinice Medical Esthetic. Oferujemy możliwość konsultacji telefonicznej, a także za pośrednictwem Internetu (dane kontaktowe znajdą Państwo poniżej).

Mogą Państwo przesłać do nas swoje zdjęcia. Na ich podstawie chirurg plastyczny w Warszawie przygotuje plan zabiegu, który przedstawimy Państwu wraz ze wstępnym kosztorysem.

Nie muszą Państwo martwić się o żadne kwestie formalne. Ich przeprowadzeniem zajmuje się całkowicie Medical Esthetic. Ponadto istnieje możliwość płatności kredytowej.
Na życzenie Pacjenta przygotujemy propozycję korzystnej spłaty kredytowej.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zakład Opieki Zdrowotnej
Medical Esthetic
ul. Arabska 5 (Saska Kępa)
03-977 Warszawa

tel.: 22 403 64 26
tel. kom.: 695 938 094

e-mail: warszawa@ChirurgiaEstetyczna.pl
Medical Hair & Esthetic
ul. Arabska 5
03-977 WARSZAWA

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl